Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

Rregullore pėr Hetimin Administrativ tė Sinjalizimit dhe Mbrojtjen e Konfidencialitetit nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Per shpallje procedure per vend te lire pune ne pozicionin Punonjes Gjykate (Ftues) - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Shpallje per pozicionin vakant arkivist me kontrate te perkohshme - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Njoftim per shpallje konkurimi per vend te lire pune ne pozicionin sekretar/e gjyqesore - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Me shume

Kėshilli i Gjykatės

Vendimi Nr. 153, datė 15.07.2022 "Mbi ndėrprerjen e shortit pėr muajin gusht 2022" - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Vendimi Nr. 104, datė 17.05.2022 tė Kėshillit tė Gjykatės "Mbi njė ndryshim tė Vendimit Nr. 47/4, datė 24.04.2020 "Mbi pėrcaktimin e rregullave dhe praktikave tė duhura pėr kufizimin e pėrhapjes sė infeksionit Covid 19, gjatė zhvillimit tė veprimtarisė


Vendimi Nr. 103, datė 17.05.2022 i Kėshillit tė Gjykatės "Mbi zbatimin e nenit 450 e vijues tė K. Pr. Civile, pėr ankimet ndaj vendimeve gjyqėsore" Nr. 3457 Prot., datė 17.05.2022


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. BAKUSHE BAXHAKU


Njoftim me afishim publik drejtuar Z. Elmaz Noga


Njoftim me afishim publik drejtuar Z. Roland Vasha


Me shume

Njoftime

Kisha Katolike Shtepia Rregulltaree Kongregates “Motrat e Bariut te Mire”


VENDIM "PĖR PĖRFUNDIMIN E PROCEDURĖS SĖ FALIMENTIMIT TĖ SHOQĖRISĖ “BRUM” SHPK , SHOQĖRI NĖ PROCEDURĖ FALIMENTIMI”


Shoqeria "Elva 2021" sh.a. - Vendim per caktimin e seances gjyqesore degjimore


Me shume