Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

Rregullore pėr Hetimin Administrativ tė Sinjalizimit dhe Mbrojtjen e Konfidencialitetit nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Njoftim mbi vleresimin me shkrim, per pozicionin "Sekretar Gjyqesor" - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Vlore


Njoftim i listes se kandidateve fitues, te kualifikuar per intervisten e struktuar me goje - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


NJOFTIM PĖR CAKTIMIN E DITĖS SĖ MĖRKURĖ, DATĖ 25.5.2022, DITĖ PUSHIMI


Me shume

Kėshilli i Gjykatės

Vendimi Nr. 104, datė 17.05.2022 tė Kėshillit tė Gjykatės "Mbi njė ndryshim tė Vendimit Nr. 47/4, datė 24.04.2020 "Mbi pėrcaktimin e rregullave dhe praktikave tė duhura pėr kufizimin e pėrhapjes sė infeksionit Covid 19, gjatė zhvillimit tė veprimtarisė


Vendimi Nr. 103, datė 17.05.2022 i Kėshillit tė Gjykatės "Mbi zbatimin e nenit 450 e vijues tė K. Pr. Civile, pėr ankimet ndaj vendimeve gjyqėsore" Nr. 3457 Prot., datė 17.05.2022


Vendim, Mbi nderprerjen e shortit per muajin Dhjetor 2021 - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. VIVIANA TOPTANI


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Olta Prifti


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Hatixhe Murati


Me shume

Njoftime

VENDIM "PĖR PĖRFUNDIMIN E PROCEDURĖS SĖ FALIMENTIMIT TĖ SHOQĖRISĖ “BRUM” SHPK , SHOQĖRI NĖ PROCEDURĖ FALIMENTIMI”


Shoqeria "Elva 2021" sh.a. - Vendim per caktimin e seances gjyqesore degjimore


Kerkese per njoftim shpallje ankandi per shitjen e pasurise se palujtshme te EPIDAM shpk, shoqeri ne falimentim


Me shume