Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

Rregullore pėr Hetimin Administrativ tė Sinjalizimit dhe Mbrojtjen e Konfidencialitetit nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

NJOFTIM PĖR CAKTIMIN E DITĖS SĖ MĖRKURĖ, DATĖ 25.5.2022, DITĖ PUSHIMI


Shpallje per levizjen paralele dhe pranimin ne sherbimin civil gjyqesor ne kategorine ekzekutive sekretar gjyqesor - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Permet


Njoftim mbi rezultatet e verifikimit paraprak per dy pozicione sekretare gjyqesore - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Me shume

Kėshilli i Gjykatės

Vendim, Mbi nderprerjen e shortit per muajin Dhjetor 2021 - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Vendim Nr. 37, datė 11.02.2021 "Pėr njė ndryshim nė Vendimin Nr.242, datė 03.12.2019 "Mbi organizimin nė dhoma dhe seksione tė gjyqtarėve tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė"


Vendim Nr. 125/2 datė 17.12.2020 "Mbi ndėrprerjen e shortit pėr muajin Dhjetor 2020"


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Teuta Shefqet Kodra


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Marsida Albrahimi


Njoftim me afishim publik drejtuar Z. SHEFQET ZENELAJ PF


Me shume

Njoftime

VENDIM "PĖR PĖRFUNDIMIN E PROCEDURĖS SĖ FALIMENTIMIT TĖ SHOQĖRISĖ “BRUM” SHPK , SHOQĖRI NĖ PROCEDURĖ FALIMENTIMI”


Shoqeria "Elva 2021" sh.a. - Vendim per caktimin e seances gjyqesore degjimore


Kerkese per njoftim shpallje ankandi per shitjen e pasurise se palujtshme te EPIDAM shpk, shoqeri ne falimentim


Me shume