Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

Rregullore pėr Hetimin Administrativ tė Sinjalizimit dhe Mbrojtjen e Konfidencialitetit nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Shpallje per levizjen paralele dhe pranimin ne sherbimin civil gjyqesor ne kategorine ekzekutive (Sekretar Gjyqesor) - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Shpallje per levizjen paralele dhe pranimin ne sherbimin civil gjyqesor ne kategorine ekzekutive (Ekonomist/e) - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Shpallje per levizjen paralele dhe pranimin ne sherbimin civil gjyqesor ne kategorine ekzekutive sekretar gjyqesor - Gjykata Administrative Durres


Me shume

Kėshilli i Gjykatės

Vendim, Mbi nderprerjen e shortit per muajin Dhjetor 2021 - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Vendim Nr. 37, datė 11.02.2021 "Pėr njė ndryshim nė Vendimin Nr.242, datė 03.12.2019 "Mbi organizimin nė dhoma dhe seksione tė gjyqtarėve tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė"


Vendim Nr. 125/2 datė 17.12.2020 "Mbi ndėrprerjen e shortit pėr muajin Dhjetor 2020"


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Anisoara Felia


Njoftim me afishim publik drejtuar Z. SHPETIM LACI


Njoftim me afishim publik drejtuar Z. Misir Shabani (PF),


Me shume

Njoftime

Kerkese per njoftim shpallje ankandi per shitjen e pasurise se palujtshme te EPIDAM shpk, shoqeri ne falimentim


VENDIM PER THIRJEN E MBLEDHJES PER RAPORTIM/VENDIMMARRJE - “Belle Air” sh.p.k.


Vendim - Belle Air 15 (Brecani)


Me shume