Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

Rregullore pėr Hetimin Administrativ tė Sinjalizimit dhe Mbrojtjen e Konfidencialitetit nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Njoftim per shpallje fituesi per pozicionin sanitare - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane


Takim mes Kryetares sė Kėshillit tė Lartė Gjyqėsor, Drejtuesin e Byrosė per INL dhe pėrfaqėsueset e Projektit “Reduktimi i ēėshtjeve tė prapambetura dhe rritja e efikasitetit tė Gjykatės sė Lartė” me Kryetarin dhe Kancelarin e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor


Njoftim mbi perfundimin e procedures se levizjes paralele per pozicionin e punes ne kategorine ekzekutive "sekretar/e gjyqesore" - Gjykata e Rrethit Gjyqesor Diber


Me shume

Kėshilli i Gjykatės

Vendim Nr. 37, datė 11.02.2021 "Pėr njė ndryshim nė Vendimin Nr.242, datė 03.12.2019 "Mbi organizimin nė dhoma dhe seksione tė gjyqtarėve tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė"


Vendim Nr. 125/2 datė 17.12.2020 "Mbi ndėrprerjen e shortit pėr muajin Dhjetor 2020"


Vendim Nr. 319 datė 03.12.2020 "Mbi organizimin dhe shfrytėzimin e sallave tė gjyqit nė Dhomėn Civile tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė pėr shkak tė COVID-19"


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Z.Gentian Zela


Njoftim me afishim publik drejtuar Z. Novruz Fekaj


Njoftim me afishim publik drejtuar Z. Bashkim Demushi


Me shume

Njoftime

Vendim - Shoqeria "Marketing & Distribution" shpk


Shoqeria "Marketing & Distribution" shpk - Vendim mbi hapjen e procedurave te falimentit te shoqerise


Shoqeria "Brum" Shpk - Vendimi mbi hapjen e procedurave te falimentit te shoqerise


Me shume