Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

Rregullore pėr Hetimin Administrativ tė Sinjalizimit dhe Mbrojtjen e Konfidencialitetit nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Dhoma Kombetare e Avokatise - Lista Avokateve Kryesisht per vitin vitin 2020


Lista e gjyqeve tė shtyra qė gjykohen nė Gjykatėn e Apelit Shkodėr - Gjyqtar Relator Selim Kryeziu


Masat e ndėrmarra nga KLGJ pėr parandalimin e Covid-19


Me shume

Kėshilli i Gjykatės

Vendim Nr. 125/2 datė 17.12.2020 "Mbi ndėrprerjen e shortit pėr muajin Dhjetor 2020"


Vendim Nr. 319 datė 03.12.2020 "Mbi organizimin dhe shfrytėzimin e sallave tė gjyqit nė Dhomėn Civile tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė pėr shkak tė COVID-19"


Vendim Nr. 47/10, date 11.11.2020 "Per marrjen e masave ne lidhje me COVID-19"


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. VALMIRA RAMA


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. SONILA HAMIT NURI


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. MANUSHAQE MERSINI


Me shume

Njoftime

LUVAL - Vendim "Per nderprerjen e procedures se falimentit"


"ITSGA" sh.a - Shkurtim vendimi "Per mbylljen e Procedures se Falimentimit te Shoqerise"


PĖR HAPJEN E PROCEDURĖS SĖ FALIMENTIMIT - Shoqėria Tregtare “AA INVESTMENT ADVISER ” Shpk


Me shume