Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

Rregullore pėr Hetimin Administrativ tė Sinjalizimit dhe Mbrojtjen e Konfidencialitetit nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Proēesverbal permbledhes i mbledhjes sė kėshillit tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė dt.11.02.2020


Njoftim mbi veprimtarinė dhe shėrbimet gjyqėsore


Vendim nr. 267, datė 02.12.2019


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Hysnije Kaja


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Enida Hasanaj


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Enida Hasanaj


Me shume

Njoftime

"Force Clean Alb" SH.A - Vendim mbi fillimin e procedures se falimentimit te shoqerise


"Belle Air" - Vendim mbi miratimin e tabeles per shperndarjen e pare te falimentit


"Belle Air" - Vendim per thirjen e mbledhjes per miratimin e shperndarjes se pare te mases se falimentit


Me shume