Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Rishpallje tė vendit vakant pėr pozicionin Kryesekretar/e nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Lezhė


Njoftim per publikun


Pėrmbledhje e Proēesverbalit tė mbledhjes sė kėshillit tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė dt.19.09.2019
Bazuar nė Ligjin nr: 98/2016 Neni 28 Pika 8.

Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Vera Dokushi


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Suzana Koci


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Matilda Mile


Me shume

Njoftime

"Fondacioni per Prosperitet dhe Integrim" - Vendim per depozitim aktesh


Vendim - Mbyllja e procdures se falimentimit te te Shoqerise "G&T" shpk


Shpallje e vendimit per "Mbylljen e procedurės se falimentimit te shoqėrisė" Alpine Bau GMBH Filiali Tiranė"


Me shume