Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

Video informuese pėr personat me aftėsi tė kufizuara

Dorėzimi i kėrkesė padisė

Si tė marrim njė vėrtetim

 

 

 

 


Rregullore

RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Shpallje tė vendit vakant pėr pozicionin magazinier nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor Tiranė


Urdhėr Nr. 151 datė 22.07.2019 mbi inventarizimin, dorėzimin dhe shortimin e dosjeve tė gjyqtare Anila Kristani.


NDERPRERJE E SHORTIT PER MUAJIN GUSHT 2019


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Serena Kauri


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. OLJANA HOXHALLARI


Njoftim me afishim publik drejtuar Znj. Jonida Mankollari


Me shume

Njoftime

"ALPINE-BAU" sh.p.k - Vendim "PER MBYLLJEN E PROCEDURES SE FALIMENTIMIT"


"Vaporusa Alb" sh.p.k. - Mbi zhvillimin e mbledhjes perfundimtare te proēedurės se falimentimit


"Vaporusa Alb" sh.p.k. - Mbi zhvillimin e mbledhjes perfundimtare te proēedurės se falimentimit


Me shume