Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

 

 

 

 


Rregullore

RREGULLORE E BRENDSHME PĖR ORGANIZIMIN DHE FUNKSIONIMIN E GJYKATĖS SĖ RRETHIT GJYQĖSOR TIRANĖ


RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Udhėzimi pėr zbatimin e ndryshimeve nė Kodin e Proēedurės Civile- Formatet tip


Si tė aplikoni nė Gjykatė


Lidhur me Urdhrin Nr. 117, datė 10.07.2017, pėr organizimin dhe funksionimin e Dhomės Penale tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me afishim publik drejtuar Z.Telat Palushi


Njoftim me afishim publik drejtuar Z.Sokol Shahu


Njoftim me afishim publik drejtuar Z.Shpetim Dauti


Me shume

Njoftime

Volalba sh.p.k - VENDIM PĖR SHPĖRBLIMIN DHE RIMBURSIMIN E SHPENZIMEVE TĖ ADMINISTRATORIT TĖ FALIMENTIMIT


"Praktiker Albanien" sh.p.k - Kėrkesė pėr caktimin e datės sė mbledhjes sė kreditorėve pėr miratimin e shpenzimeve pėrfundimtare tė proēedurės dhe tė masės sė falimentit.


VENDIM "PĖR SHKARKIMIN E ADMINISTRATORES SE FALIMENTIMIT TE SHOQERISE NE FALIMENTIM BELLE AIR" sh.p.k.


Me shume