Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

 

 

 

 


Rregullore

RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

''MBI PLOTESIMIN E FORMULARIT BASHKENGJITUR KERKESAVE PER GJYKIM''


''MBI ZHVILLIMIN E GJYKIMEVE TE KERKESAVE PER LEJE VOTIMI''


Kerkese Padi me interes publik


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim per Afishim Publik drejtuar Znj.Merita Pelo


Njoftim per Afishim Publik drejtuar Znj.Ermelinda Celaj


Njoftim per Afishim Publik drejtuar Znj.Deita Jazo


Me shume

Njoftime

Njoftim per thirrjen e mbledhjes se kreditoreve te shoqerise “AGC Retail ”shpk. ne falimentim.


Njoftim per thirrjen e mbledhjes se kreditoreve te shoqerise "Volalba” shpk ne falimentim.


Njoftim mbi kėrkesat pėr lejim votimi.


Me shume