Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

 

 

 

 


Rregullore

RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Lidhur me Urdhrin Nr. 117, datė 10.07.2017, pėr organizimin dhe funksionimin e Dhomės Penale tė Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė


Komunikatė pėr shtyp


URDHĖR “ MBI NDĖRPRERJEN E SHORTIT PĖR MUAJIN GUSHT “


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim per afishim publik Alban Kerciku


Njoftim per afishim public Znj.Kristaq Gjyli, Z.Lefter Gjyli


Njoftim per afishim public Shoqeria "BEU KONSTRUKSION" Engjull Bengasi


Me shume

Njoftime

Pėr raportimin e shtatė, 3 mujor tė Shoqėrisė nė Falimentim "VOLALBA" shpk


Raportim tre mujor/i pergjithshėm i administratores sė falimentimit mbi proēedurėn e falimenitmit (pėr Shoqėrinė "Certified Solutions Corporation")


"Volalba" Shpk - Vendim "Mbi tabelėn pėrfundimtare tė kreditorėve dhe pretendimeve tė miratuar nga gjykata"


Me shume