Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

 

 

 

 


Rregullore

RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Kerkese Padi me interes publik


Kuadri Ligjor Referuar Anonimizimit te te Dhenave.


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me Afishim Publik drejtuar znj. Mirela Seitaj.


Njoftim me Afishim Publik drejtuar znj. Bukurije Krasniqi.


Njoftim me Afishim Publik drejtuar znj. Arjana Capo.


Me shume

Njoftime

Njoftim per miratimin e shperndarjes se dyte te mases se falimentimit per shoqerine “Ardi-D” sh.a.


Njoftim per thirrjen e mbledhjes per miratimin e shperndarjes se dyte te mases se falimentimit te shoqerise “Arbi-D” sh.a., si dhe per vazhdimin e metejshem .


Vendim per percaktim te shperblimit te administratorit te falimentimit dhe te shperblimit per komitetin e kreditoreve te Shoqerise “Gruppo Minerario Albanese” sh.p.k, ne falimentim.


Me shume