Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

 

 

 

 


Rregullore

RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Kerkese Padi me interes publik


Kuadri Ligjor Referuar Anonimizimit te te Dhenave.


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim me Afishim Publik drejtuar znj. Marlina Kuēuku.


Njoftim me Afishim Publik drejtuar znj. Liri Pazari.


Njoftim me Afishim Publik drejtuar znj. Bukurije Krasniqi.


Me shume

Njoftime

Njoftim publik pėr raportim 3 mujor tė Shoqėrisė nė Falimentim “Agc Retail” shpk .


Njoftim pėr thirrjen e mledhjes sė kreditorėve tė shoqėrisė “Alpine Bau” shpk.


Njoftim publik per rartimin e gjashte, 3 mujor te Shoqerise ne Falimentim "Volalba" shpk.


Me shume