Print Close
Mirėsevini nė faqen e Gjykatės sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė

Nė kuadrin e pėrmirėsimit tė shėrbimit administrativ dhe procedurial nė gjykatė, nė kuadrin e rritjes sė transparencės ndaj publikut dhe medias, informimit nė kohė dhe tė saktė tė qytetarėve me veprimtaritė e gjykatės, zyra pėr marrėdhėniet me publikun e mediat nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė tė Tiranės ka ndėrtuar dhe mirėmban kėtė faqe. Tė dhėnat mbi ēėshtjet, qofshin ato civile apo penale gjenerohen nė kėtė faqe nė momentin qė krijohen gjatė veprimtarisė proceduriale  tė lidhur me ēėshtjen pėrkatėse.  

 

 

 

 

 


Rregullore

RREGULLORE "PĖR MARRĖDHĖNIEN E GJYKATĖS ME PUBLIKUN".


Me shume

Njoftime

Kerkese Padi me interes publik


Kuadri Ligjor Referuar Anonimizimit te te Dhenave.


Me shume

Njoftimi me Afishim Publik

Njoftim per Afishim Publik drejtuar Znj.Vasilika Opari.


Njoftim per afishim Publik drejtuar Znj.Mimoza Peti Opari .


Njoftim per afishim Publik drejtuar Unionit Artistik i Kombit Shqiptar.


Me shume

Njoftime

Njoftim per thirjen e mbledhjes se kreditoreve te shoqerise ne falimentim “Belle Air” sh.p.k per raportim .


Njoftim per kreditoret e Shoqerise ne falimentim “Luval “ shpk per vazhdimin e procedurave te falimentit (faza 2).


Raporti 3 mujor per Shoqerine ne Falimentim AGC Retail.


Me shume